خدمات

صندوق سرمایه گذاری

مدبران هما در شرف راه اندازی صندوق قابل معامله (ETF) خود بوده  و در آینده نزدیک پذیره نویسی را آغاز می نماید. این صندوق از نوع سهام (حداقل ۷۰% در سهام پذیرفته شده در بورس) خواهد بود که با توجه به عملکرد موفق این شرکت در سبدهای تحت مدیریت، با بهره مندی از دانش و تجربه این مجموعه، گزینه جذابی برای سرمایه گذاری خرد و کلان  می باشد.

سبد گردانی

مدبران هما با بهره مندی از زیر‌ساخت حرفه‌ای متناسب با استاندارهای بین‌المللی و شبکه ارتباطی گسترده در بازارهای پولی، خدمات سبدگردانی را بطور کاملا اختصاصی شده بر اساس بازده مورد انتظار و مدیریت ریسک به مشتریان ممتاز خود ارائه می­کند.

 

 

 

 

مشاوره مالی و سرمایه گذاری

مدبران هما طیف کاملی از خدمات مشاوره مالی و ادغام و تملیک (M&A) را به مشتریان خود ارائه می­کند که در این راستا، تجارب موفقی هم به عنوان مشاور خریدار و هم به عنوان مشاور فروشنده در کارنامه خود دارد.

سرمایه گذاری خصوصی

مدبران هما با شناسایی فرصتهای سرمایه گذاری در شرکت های فعال در زمینه کالاهای مصرفی و تند مصرف و فراهم آوردن سرمایه و انتقال دانش مدیریتی و اجرایی، زمینه رشد و بهبود سود آوری این شرکت ها را امکان‌ پذیر می‌نماید.

شرکت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما (سهامی خاص) پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، در تاریخ 1393/12/13 تحت شماره 469308 و شناسه ملی 14004780194 با سرمایه 30 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکتهای تهران و در تاریخ 1393/12/20 با شماره 11319 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.