درباره ما

شرکت مشاور سرمایه­‌گذاری مدبران هما (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۳ مجوز رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره سرمایه­‌گذاری و سبدگردانی از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اخذ نمود.

 

 

سازوکار و فرآیندهای این شرکت، به منظور جذب سرمایه­‌های پاک از منابع داخلی و بین المللی توسعه یافته است. (در چارچوب قوانین ضد پولشویی و تعیین صلاحیت سرمایه‌گذاران) رویکرد مدبران هما به موضوع سرمایه‌­گذاری بر اساس شناخت عمیق بازارهای بین المللی و بازار سرمایه ایران شکل گرفته است. این رویکرد بطور مشخص مبتنی بر بکارگیری فرآیندهای ساختار یافته در مدیریت سرمایه­‌گذاری، تحلیل بنیادی و انجام تحقیقات دست اول در داخل شرکت، حاکمیت شرکتی، پیاده سازی امور انطباق شرکتی، مدیریت ریسک، مدیریت جامع سرمایه انسانی، برنامه­‌ریزی بحران و سایر تدابیر در این حوزه می باشد. مجموع این عناصر مزیت نسبی ارزشمندی را برای این شرکت فراهم ساخته که ضامن ارایه خدمات در بالاترین سطح کیفی می‌باشد.

مدبران هما از زیرساخت منطبق با استانداردهای بین المللی جهت پاسخگویی به نیاز سرمایه‌گذاران نهادی برخوردار است، این زیر ساخت متشکل از فرآیندهای مدون و حضور یک تیم خبره آشنا به موضوع مدیریت دارایی، سرمایه اختصاصی و مدیریت مالی شرکتی است که در سطح هیئت مدیره، مشاورین و کادر اجرایی حضور دارند، همچنین پشتیبانی یک تیم داخلی تحقیق جهت شناخت و تحلیل بازار سرمایه، استقرار تفکر مستقل و فرهنگ حاکمیت شرکتی که بر اساس معیارهای جهانی است، مدبران هما را از سایر رقبا متمایز می­کند.

 

  • سهامداران مشاور سرمایه گذاری مدبران هما
عنوان درصد مالکیت تعداد سهام
شرکت Griffon Capital ۳۵% ۱۰،۵۰۰،۰۰۰
آقای زانیار پاکنهاد کمانگر ۳۵% ۱۰،۵۰۰،۰۰۰
آقای حسین سلیمی ۲۰% ۶،۰۰۰،۰۰۰
مریم رمضانیان ۹٫۸۳۴% ۲،۹۵۰،۰۰۰
رضا درخشان فر ۰٫۱۶۶% ۵۰،۰۰۰
جمع ۱۰۰% ۳۰،۰۰۰،۰۰۰

شرکت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما (سهامی خاص) پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، در تاریخ 1393/12/13 تحت شماره 469308 و شناسه ملی 14004780194 با سرمایه 30 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکتهای تهران و در تاریخ 1393/12/20 با شماره 11319 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.