اعضای هیئت مدیره

هومن هرندیان

عضو هیئت مدیره

هرندیان بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه مشاوره و همراهی سرمایه ‏گذاران ایرانی و خارجی برای معرفی  فرصت‏های سرمایه ‏گذاری در بازار ایران را دارد. قبل از تأسیس  مدبران هما، او بنیانگذار گروه مشاوران سرمایه گذاری ارگ بوده که به‏ عنوان شرکتی پیشرو در حوزه مشاوره مدیریت مالی شرکت‏ها در ایران،  نامی آشنا می ‏باشد. زمینه ‏های مشاوره مورد بحث، طیف وسیعی از فعالیت‏ ها و صنایع از مرحله برنامه ریزی و استراتژی تا مذاکرات و ایجاد ساختارهای لازم در مرحله پس از معاملات را در بر می‏گیرد. هرندیان دارای دانش و شناخت عمیق از بخش‏های کلیدی صنایع شامل بخش های نیرو، مخابرات، نفت و گاز و پتروشیمی می ‏باشد.

هرندیان لیسانس مدیریت کسب و کار را از دانشگاه هارن لندن و فوق لیسانس در همین رشته را از دانشکده عالی پاریس دریافت نموده است.

 

 

مریم رمضانیان

عضو هیئت مدیره

مریم رمضانیان دارای بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه سرمایه گذاری و مشاوره در نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه می باشد. عمده فعالیت رمضانیان در سالهای اخیر در زمینه ادغام و تملک و سرمایه گذاری خصوصی بوده است ، وی در انجام معاملات موفق به عنوان مشاور سرمایه گذاران داخلی و خارجی از شناسایی شرکتهای هدف تا ارزش گذاری، ساختاردهی به معاملات ، مذاکره و عقد قراردادهای فی مابین و همچنین اجرای معاملات و سرمایه گذاری های استراتژیک برای شرکت مدبران هما مشارکت داشته است. قبل از پیوستن به شرکت مدبران هما، وی برای بیش از ۸ سال در حوزه های سرمایه گذاری و تامین مالی، corporate finance در شرکتهای مشاوره ارگ (ABIC) ، بانک ایران زمین و سرمایه گذاری صنایع ایران فعالیت داشته است.

رمضانیان دارای مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. وی همچنین دارای مدرک مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی بوده و در دوره های متعدد تخصصی در زمینه های مالی، سرمایه گذاری و مدیریتی شرکت نموده است.

 

 

رضا درخشان فر

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

درخشان فر طی سالهای ۸۸ تا ۹۲ بعنوان مدیر عامل، مدیریت گروه مشاوران سرمایه گذاری ارگ را بر عهده داشته است. وی دارای بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در صنایع مختلفی همچون نفت و پتروشیمی، نیرو و صنعت مالی بوده، نقش های متنوعی همچون مشاور، مدیر پروژه، مدیر سرمایه گذاری، عضو هیات مدیره و مدیر عامل را بر عهده داشته است.  پیش از پیوستن به مدبران هما، وی بعنوان مدیر ارشد در شرکت بین المللی لینده (آ.گ) مشغول به خدمت بوده است.

درخشان فر دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان و مدرک MBA با گرایش مدیریت استراتژیک می باشد. وی همچنین به مدت سه سال بعنوان مدرس در مرکز آموزش حسابداران خبره ایران به تدریس مشغول بوده است.

شرکت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما (سهامی خاص) پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، در تاریخ 1393/12/13 تحت شماره 469308 و شناسه ملی 14004780194 با سرمایه 30 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکتهای تهران و در تاریخ 1393/12/20 با شماره 11319 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.