اعضای هیئت مدیره

حسین سلیمی

رئیس هیئت مدیره

سلیمی  بیش از  ۳۰ سال تجربه و فعالیت مستقیم در بازار سرمایه ایران در بخش ‏های خصوصی و دولتی را بهمراه دارد. قبل از پیوستن به مجموعه، وی به مدت ۱۰ سال مدیر عامل شرکت سرمایه ‏گذاری صبا تأمین که بازوی مدیریت سرمایه ‏گذاری سازمان تأمین اجتماعی محسوب می‏ شود، بوده است. طی این مدت، او مدیریت دارایی ‏هایی بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار (معادل ۱۰% از کل ارزش بازار سهام بورس تهران) را بر عهده داشته است. پیش از مدیریت در شرکت سرمایه ‏گذاری صبا تأمین، او ۸ سال به عنوان حسابرس ارشد در سازمان حسابرسی فعالیت داشته است. سوابق سلیمی در بخش‏های خصوصی و دولتی، تجربیات بی ‏همتا، بینش عمیق و آشنایی بالا با شرکت‏های ایرانی و مدیران آنها برای مدبران هما به ارمغان آورده است. سلیمی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت کسب و کار از دانشگاه آزاد اسلامی و لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبائی تهران می‏ باشد.

 

هومن هرندیان

عضو هیئت مدیره

هرندیان بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه مشاوره و همراهی سرمایه ‏گذاران ایرانی و خارجی برای معرفی  فرصت‏های سرمایه ‏گذاری در بازار ایران را دارد. قبل از تأسیس  مدبران هما، او بنیانگذار گروه مشاوران سرمایه گذاری ارگ بوده که به‏ عنوان شرکتی پیشرو در حوزه مشاوره مدیریت مالی شرکت‏ها در ایران،  نامی آشنا می ‏باشد. زمینه ‏های مشاوره مورد بحث، طیف وسیعی از فعالیت‏ ها و صنایع از مرحله برنامه ریزی و استراتژی تا مذاکرات و ایجاد ساختارهای لازم در مرحله پس از معاملات را در بر می‏گیرد. هرندیان دارای دانش و شناخت عمیق از بخش‏های کلیدی صنایع شامل بخش های نیرو، مخابرات،  نفت و گاز و پتروشیمی می ‏باشد.

هرندیان لیسانس مدیریت کسب و کار را از دانشگاه هارن لندن و فوق لیسانس در همین رشته را از دانشکده عالی پاریس دریافت نموده است.

 

 

زانیار کمانگر پاک­نهاد

عضو هیئت مدیره

کمانگر در مقام مدیر بخش سرمایه ‏گذاری اختصاصی ، نظارت بر سرمایه‏ گذاری‏های مختلف گروه را بر ‏عهده دارد و در کنار آن، برای پیشرفت و خلق ارزش در شرکت‏های درون پرتفو تلاش می‏ کند. قبل از پیوستن به مجموعه، او ۸ سال از مدیران ارشد گروه بانکداری سرمایه گذاری  دویچه بانک در لندن بوده و به شرکت‏های بین المللی  فعال بویژه در حوزه تکنولوژی، مخابرات و رسانه در مناطق مختلف اروپا، خاورمیانه و آفریقا مشاوره داده است. قبل از فعالیت در دویچه بانک ، او در ایران در عرصه مدیریتی و بهره‏ برداری، به عنوان عضو هیأت مدیره یک شرکت خصوصی با بیش از ۷۰۰ نیروی کاری در تهران و مدیر عاملی یک شرکت تولیدی با پرسنل بیش از ۱۰۰ نفر فعالیت داشته و نقش کلیدی در احیاء و بازسازی این واحد تولیدی ایفا نموده است.

کمانگر فعالیت حرفه‏ ای خود را در ۱۹ سالگی شروع کرده و بنیانگذار یکی از شرکت‏های پیشرو در صنعت فن آوری اطلاعات و مخابرات بوده است. او در سال ۲۰۰۳ به عنوان “کار آفرین سال” شناخته شد.

کمانگر دارای مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت تهران و فوق لیسانس در رشته مدیریت کسب و کار از دانشکده کسب و کار لندن است.

 

رضا درخشان فر

مدیرعامل

درخشان فر طی سالهای ۸۸ تا ۹۲ بعنوان مدیر عامل، مدیریت گروه مشاوران سرمایه گذاری ارگ را بر عهده داشته است. وی دارای بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در صنایع مختلفی همچون نفت و پتروشیمی، نیرو و صنعت مالی بوده، نقش های متنوعی همچون مشاور، مدیر پروژه، مدیر سرمایه گذاری، عضو هیات مدیره و مدیر عامل را بر عهده داشته است.  پیش از پیوستن به مدبران هما، وی بعنوان مدیر ارشد در شرکت بین المللی لینده (آ.گ) مشغول به خدمت بوده است.

درخشان فر دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان و مدرک MBA با گرایش مدیریت استراتژیک می باشد. وی همچنین به مدت سه سال بعنوان مدرس در مرکز آموزش حسابداران خبره ایران به تدریس مشغول بوده است.

شرکت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما (سهامی خاص) پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، در تاریخ 1393/12/13 تحت شماره 469308 و شناسه ملی 14004780194 با سرمایه 30 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکتهای تهران و در تاریخ 1393/12/20 با شماره 11319 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.